STONE TERROİR DOĞAL TAŞ

Business Type: Quarry Owner, Exporter, Factory, Importer
Country: Turkey
Home » Suppliers » STONE TERROİR DOĞAL TAŞ
Contact Person: Baybars
Job Title: Salesperson

Company Info:

Main Products:
Terra Marine / Tundra Grey
Company Address: Kaklık / Denizli
City: Denizli
Company E-Mail: Send E-Mail
Contact Phone: 05533223350
Company Introduction:

Stone Terroir
Terroir’i “bütün öğelerin en iyisi” olarak tanımlıyoruz. Taş ocaklarında doğal olarak taş oluşturmak için milyonlarca yıla ihtiyaç vardır. Ancak taşların hepsi aynı kalitede değil, her zaman zamanın modasını yansıtan, duvarlarda pahalı bir sanat eseri gibi görünen taş ocaklarının en güzel kısımları var. Terroir, bu mücevherleri tanımlamak için “taşın kalbi ve taş ocağının ana arteri” dir.

Bir terör ocağı bulmak bir hazine avıdır, olasılıklar% 1-2 zayıftır. Homojen ebru, karakter ve rengin moda yeteneği, ocağın erişilebilirliği, üretim ve kurulum sorunları gibi faktörleri de ekleyerek doğada çok nadirdir.

Stone Terroir, günlük işlerin hacimli üretiminin yanı sıra “taşın en iyisini sunmak” bu vizyonla kurulmuş, tecrübeli ekibimiz, doğru blokları bulma ve bu amaçla bir seçim sürecinde en iyi taş seçimlerini tespit etme gözüyle kurulmuştur. . Ekibimizdeki herkes, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hizmet ederken bu felsefeyi göz önünde bulundurmaktadır. Her zaman benzersiz olanı bulmayı hedefliyoruz. İşletmemizi ve yaklaşımımızı bir dizi işletme içinde farklılaştırmalıyız.

Number of Employees: 251 ~ 500

Supplier Natural Stone Products

  • All
  • Marble
Next Post