YUSUF HOCA MADENCİLİK

Business Type: Quarry Owner, Contractor, Wholesaler, Exporter, Factory, Importer, Other
Country: Turkey
Home » Suppliers » YUSUF HOCA MADENCİLİK
Contact Person: Ömer Geçgin
Job Title: CEO

Company Info:

Main Products:
Marmara Çizgili PijamaMarmara DiagonalMarmara Ocean BlueMarmara Ocean GreyMarmara Ocean WhiteMarmara SilverMarmara WhitePlatinium GreyBookmatch
Company Address: Marmara Adası, Saraylar Mahallesi, Balıkesir
City: Balıkesir
Company E-Mail: Send E-Mail
Contact Phone: +90 532 368 0197
Company Introduction:

YUSUF HOCA MERMER

1968 yılında Marmara Adası’nda mermer işçiliği ile iş hayatına atılan Yusuf GEÇGİN aradan geçen süre zarfında azim ve doğrulukla ilk etapta Yusuf Hoca Mermer ve Çelebi Mermer firmalarını kurmuş, ilerleyen yıllarda Deniz Taşımacılığı ve Akaryakıt sektörlerinde faaliyetlerini genişletmiştir.

Mermercilik sektöründe dededen toruna devredilerek yürütülen mermer sanatını mesleğini bilgi, beceri ve tecrübelerini yozlaştırmadan ve geliştirerek yürüten Yusuf Hoca Mermer aldığı eğitimi amacı ilkeleriyle günümüze kadar gelmiş yurtiçi-yurtdışı çalışma deneyimini gözler önüne sererek güvenin ve kalitenin değişmeyen tek adresi olmak için büyük çaba sarf etmiştir. Marmara mermerinde kendine has modelleriyle ve tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir stil özgürlüğü kazandırmaya çalışan Yusuf Hoca Mermer çatısı altında tecrübeli kadrosuyla dürüstlük ve kalite prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden devam etmektedir.

Yusuf Hoca Mermer 1998 yılında Marmara Adası Saraylar beldesinde faaliyete başlamıştır. Mermer sektöründe mermer sektörünün ülkemizdeki tarihçesine hâkim, çekirdekten yetişmiş kadrosuyla hızla büyüyen Yusuf Hoca Mermer yarattığı güvenilir kurumsal kimlik ve yapmış olduğu kapsamlı ihracat hamleleri neticesinde oluşan yoğun talepler üzerine 2002 yılında Çelebi Mermeri kurarak sektörde faaliyetlerini geliştirmiştir. Yıllık blok üretimi toplam 40 000 m3 (120 000 ton) seviyesine çıkarak Türkiye nine en büyük mermer üreticileri arasına girmiştir. Yusuf Hoca Mermer Marmara Adasında verimi yüksek kapasiteli ocaklarının sayesinde 2004 yılında yeni nesil teknolojilere uygun standartlarda kurulan fabrikası ile levha ve ebatlı üretimine başlamıştır. Tam olarak otomatik robotlarla desteklenen makine parkuru ile yıllık üretimini 300 000 m2 seviyesine ulaştırmıştır. Mermeri blok ve ebatlı olarak üreten Yusuf Hoca Mermer Türkiye den başka Çin, Ürdün, Suriye Yunanistan, Arnavutluk, İtalya, Irak ve birçok diğer ülkelere ihraç etmektedir.

Supplier Natural Stone Products

Next Post